NYERTESEK

Fődíjak nyertesei:

1. Frick Andrásné - Balatonalmádi
2. Garami Eszter - Pécs
3. Simcsik Julianna - Szeged
4. Imre Róbert - Mosonmagyaróvár
5. Oláh János - Szekszárd
6. Szántó István - Székesfehérvár
7. Herczeg Edina - Székesfehérvár
8. Veres Erika - Páty
9. dr. Gáspár László - Budapest
10. Nyilas Kata - Hajdúszoboszló


Heti nyertesek:

1. heti nyertes: Laszák Livia - Miskolc

2. heti nyertes: Veres Erika - Páty

3. heti nyertes: Fónad Anna - Mátraderecske

4. heti nyertes: Marosvári Norbert - Nyáregyháza

5. heti nyertes : Harsányi Marianna - Nekézseny

6. heti nyertes : Ferenci Márta - Gönyű

7.heti nyertes: Juhász Eszter - Miskolc

8. heti nyertes: Ivánkovics Erika - Gyöngyöshalász

9. heti nyertes: Meggyesi Mónika - Győr

10. heti nyertes: Varga Erika - Budapest

11.heti nyertes : Hadobásné Ványai Enikő - Miskolc

12.heti nyertes : Kukli ZSófia - Szeged

13.heti nyertes: Borsós Andor- Törökbálint

14.heti nyertes: Tolnai Péter - Békésszentandrás

15.heti nyertes: Szarvas Éva - Üllő

16.heti nyertes: Kertész Katalin - Budapest



Napi nyertesek:

05.15. Tóthné dr. Márton Veronika - Keszthely

05.16. Veszprémi Edina - Győr

05.17. Barna Katalin - Gödöllő

05.18. Oross Hajnalka - Szombathely

05.19. Fodor Margit - Hatvan

05.20. Mirk Anett - Budapest

05.21. Katona Réka - Budapest

05.22. Farkasné Füzesi Edit - Debrecen

05.23. Barna Katalin - Gödöllő

05.24. Hosszú Dalma - Budapest

05.25. Verbó Andrea - Mány

05.26. Venczelné Csatáry Csilla - Biharkeresztes

05.27. Pajor Borbála - Szombathely

05.28. Hénop Barbara - Nagymaros

05.29. Ferenczy Éva - Dány

05.30. Szeniczey Zsolt - Gyöngyöshalász

05.31. Helli Zsolt - Budapest

06.01. Iványi Barbara - Szolnok

06.02. Jeges Jánosné - Hajdúszoboszló

06.03. Berkes Vivien - Budapest

06.04. Pelle Ágnes - Eger

06.05. Benczik Judit - Szentgotthárd

06.06. Ihász Bernadett - Nagyatád

06.07. Kerek Györgyi - Nagykanizsa

06.08. Böllér Mónika - Rózsaszentmárton

06.09. Dorogi - Lengyel Éva -  Mezőkövesd

06.10. Papp Karolina - Pilisszentiván

06.11. Antal György - Dunakeszi

06.12. Gyurcsák Krisztina - Salgótarján

06.13. Tárnoki Szilvia - Szombathely

06.14. Csiszár Mónika - Szigetszentmiklós

06.15. Mészáros Vivien - Budapest

06.16. György Zsuzsanna - Budapest

06.17. Akaró Noémi - Győr

06.18. Varga Ildikó - Mosonmagyaróvár

06.19. dr. Gáspár László - Budapest

06.20. Bodor Rozália - Csongrád

06.21. Vass Erika - Sümeg

06.22. Szántainé Varga Szilvia - Vecsés

06.23. Imre Róbert - Mosonmagyaróvár

06.24. Éliás Katalin - Budapest

06.25. Kerezsi - Batári Diána - Debrecen

06.26. Zaccomer Dóra - Szekszárd

06.27. Ghidán Ágostonné - Budapest

06.28. Babocsainé Koselák Zsuzsanna - Mogyorósbánya

06.29. Balogh Vivien - Budapest

06.30. Bodó Leticia - Szigethalom

07.01. Kelemen Erika - Máriakálnok

07.02. Kiss Anikó - Szeged

07.03. Schafer Márta - Mezőberény

07.04. Lejer Márta - Vác

07.05. Szilák Henrietta - Szolnok

07.06. Kun - Bartos Dóra - Pécs

07.07. Ács Erzsébet - Siófok

07.08. Jeszenői Norbert - Budapest

07.09. Juhászné Rácz Zita - Makó

07.10. Tiszai Tímea - Székesfehérvár

07.11.Danajkai Tímea - Szolnok

07.12.Kissné Walther Andrea - Rákóczifalva

07.13. Rabi Ildikó - Vitnyéd

07.14. Antal Zoltán - Dunakeszi

07.15. Bartok Márta - Atkár

07.16. Somlyai Katalin - Csömör

07.17. Csordás Hajnalka - Győr

07.18. Szilágyi Ibolya - Dunaújváros

07.19. Sósné Fenyvesi Renáta - Pomáz

07.20. Puskás Renáta - Tatabánya

07.21. Hlavacs Hajnalka - Tatabánya

07.22. Kovácsné Somlai Gyöngyi - Mihályi

07.23. Hevessy Angéla -  Debrecen

07.24. Lajos Beáta - Balatonboglár

07.25. Vaskó Mária - Kisvárda

07.26. Varga Ágota - Zalaegerszeg

07.27. Fürge Gyuláné - Dunakeszi

07.28. Siket Anita - Szolnok

07.29. Farkasinszky Andrea - Törökbálint

07.30. Dr. Pántya Juliánna - Létavértes

07.31. Végh Titanilla - Gyöngyös

08.01. Sztvorecz Piroska - Budapest

08.02. Kakucska Zsolt - Budapest

08.03. Kupecz Klaudia - Gyöngyös

08.04. Horváth Márta - Kiskörös

08.05. Gyökeres Katalin - Mosonmagyaróvár

08.06. Filep Zsuzsa - Győr

08.07. Skumát Anita - Békéscsaba

08.08. Papp Györgyi - Budapest

08.09. Varga Ilona - Dunakeszi

08.10. Szikszayné Németh Mária - Pécs

08.11. Czomba Erika - Budapest

08.12. Kramár- Frank Dóra - Szob

08.13. Mezei Zoltán - Budapest

08.14. Váczi Árpád - Székesfehérvár

08.15.Weiszmüller Ágnes Anna - Karácsond

08.16. Nyilas Tibor - Hajdúszoboszló

08.17. Takács Jada - Zalaegerszeg

08.18. Héni Krisztina - Budapest

08.19. Tutrai Sándorné - Szeged

08.20. Görög Dániel - Budapest

08.21. Pozsgai Margit - Nagykanizsa

08.22. Bátori Krisztina - Békésszentandrás

08.23. Gulyás Anna - Budapest

08.24.Vargáné Hegyi Mónika - Hort

08.25. Patyus Zoltán - Dunakeszi

08.26. Finesz Mariann Adél - Érd

08.27. Vadnai Beáta - Kistarcsa

08.28. Lantos Tícia - Jászszentlászló

08.29. Pilis Dorottya - Tamási

08.30. Eszenyi Jánosné - Békés

08.31. Iványos Viktória - Balatonboglár